Zawody Mikołajkowe

W dniu 05.12.2023 roku odbyły się zawody dla przedszkolaków, które miały formę wyścigów rzędów. Dzieci rywalizowali w sześciu drużynach, pokonując przeszkody oraz wykonując różne zadania sportowe. Podczas wyścigów nie zabrakło wspaniałych kibiców, którzy głośno dopingowali wszystkie drużyny. W zawodach swoich sił spróbowali również rodzice. Mamy miały za zadanie przejść po wysokiej, wąskiej równoważni, a tatusiowie trafić piłeczkami do celu.

Uczniowie klasy 5a dali pokaz swoich umiejętność na przyrządach gimnastycznych, a dziewczynki z klasy 4a zaprezentowały układ taneczno- gimnastyczny. Pokazy zrobiły ogromne wrażenie.

Zawody zakończyły się wizytą św. Mikołaja, który obdarował wszystkie dzieci prezentami.